Trendy v hodinkách pre pánov

24th July 2014

Muž, ktorý nosí hodinky pôsobí uhladeným a zodpovedným dojmom. Ide o jediný doplnok, ktorý môžu nosiť všetci muži bez ostychu. Náušnice, retiazky alebo prstene sú dominantou extravagantných pánov, hodinky naopak uprednostňujú trobustné hodinkyradičné hodnoty. Málokto si uvedomuje ich technickú dokonalosť, no vďaka svojej jemnosti a detailnému opracovaniu pútajú nielen praktickosťou, ale i kultivovanou ozdobnosťou. Štýlový muž zostáva verný tomuto doplnku a ten vypovedá čo-to o jeho charaktere. Gestikulácia je neodmysliteľnou súčasťou komunikácie a s náramkovými hodinkami sa stane omnoho zaujímavejšia. Poďme sa spolu pozrieť na to, aké pánske hodinky sa túto sezónu pokladajú za trendy.

Čím robustnejšie, tým modernejšie

Tak ako pri dámskej móde, aj v tej pánskej si držia svoje prvenstvo „mega ozruty“. I keď v mužskej móde to nie je až tak prekvapivé. Páni majú radi veľké mohutné hodinky, ktoré vidno už z diaľky. Znásobuje to ich ego i prirodzenú túžbu byť v popredí. Okrem veľkosti uprednostňujú dizajnéri tiež športovo-elegantné kolekcie.

Silikónové hodinky

Sú praktické, veselé, ale na rokovania si ich radšej neberte. Vhodné sú pre mladšie ročníky a pre mužov tzv. metrosexuálov. Klasický chlap si ich zoberie napríklad do posilňovne. Možno nemajú u mužov veľký úspech, majú ale veľa výhod vrátane nezávadného materiálu – silikónu, ktorý je príjemný na dotyk a vysoko elastický. Navyše, nebudete mať pri nich starosti so zapínaním. Ďalšou veľkou výhodou silikónových hodiniek je ich samotná hmotnosť, ktorá sa pohybuje len okolo desiatich gramov. Takže, ak chcete praktické a štýlové hodinky, určite voľte toto leto silikón.

Top trendom je modrý ciferník

Na ruke každého moderného muža by mali dominovať hodinky s modrým ciferníkom či číselníkom. Budete tak mať na ruke krásnu podobu nekonečnej morskej hlbiny. Ak s nimi zladíte svoj outfit a módne doplnky, stanete sa túto sezónu neodolateľný.
Pánske hodinky s modrým ciferníkom najlepšie vyniknú v kombinácií so strieborným alebo zlatým pásikom.

štýlové hodinkyKeramické hodinky v pánskom štýle

Hodinky s keramickým pásikom, alebo aj celé z kvalitnej keramiky, sú čoraz obľúbenejšie. Čierna keramika, ktorá je špecifická svojou odolnosťou a tvrdosťou, je skvelým materiálom pre pánske hodinky určené na každodenné nosenie.

Foto: isperky.sk

Comments Off
Posted in Uncategorized

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.