Top modely pánskych hodiniek

24th July 2014

spoľahlivé hodinkyAj keď ženy majú väčší cit pre nosenie doplnkov a ich kombinovanie s outfitom, tak mužský zmysel pre precíznosť sa v prípade hodiniek približuje tomu ženskému. Štýlový muži hodinky milujú a nedopustia na ne. Pracovná schôdza v obleku si vyžaduje jednoduchý dizajn, adekvátny remienok a pokiaľ chcete pred obchodným partnerom skutočne zažiariť, vezmite si tiež manžetové gombíky, ktoré budú perfektne ladiť s Vašimi hodinkami. Aj keď kožený remienok nestojí bagateľ, nedajte sa zviesť lacnejšou imitáciou. Určite sa Vám to neoplatí. Do posilňovne si môžete vziať pokojne lacnejšie športové hodinky, no na dôležitých stretnutiach sa prezentujte v tom najlepšom svetle. A čo nám prináša v tomto smere tohtoročný trend? Štýlové, športové i pohodlné. Také sú trendy na rok 2014.

Vhodné na každý príležitosť

Každý potrebuje počas dňa spoľahlivé hodinky, ktoré by mohol nosiť do kancelárie, posilňovne, na večierok alebo dokonca aj do bazéna. Aktívny muž stíha za deň viacero činností a výmena rôznych hodiniek nie je veľmi praktická. Tento štýlový doplnok tak musí spĺňať hneď niekoľko parametrov, aby si ho muž kúpil a nosil.
Trendom tohto roku sú preto pánske hodinky s gumovým pásikom, ktoré aj napriek svojmu športovému vzhľadu vyzerajú elegantne.

Vyjadrenie štýlu a elegancie

pánske náramkové hodinkyPánske náramkové hodinky už nie sú nejakú tú dobu len o čase. Ten sa dá ustriehnuť aj inak. Páni dnes kladú oveľa väčší dôraz na svoj štýl a eleganciu. A práve tieto detaily sa dajú najlepšie vyjadriť prostredníctvom hodiniek. Pre muža je to teda najvýraznejší (pre niektorých dokonca jediný) módny doplnok. Spĺňa nielen funkciu ukazovať čas, ale je súčasťou celkového outfitu moderného muža.
Bežne sa hodinky rozdeľujú na tri kategórie: módne, klasické a športové. Tohtoročná móda prináša síce mnohé zaujímavé modely, no stiera sa tú tradičná klasifikácia, pretože dizajnéri apelujú na vyjadrenie všetkých kategórií jedinou.

Cool hodinky inšpirované najnovšou módou nájdete aj v e-shope isperky.sk. Nebuďte viac v ústraní a dajte o sebe vedieť napríklad aj prostredníctvom hodiniek.

Foto: isperky.sk

Comments Off
Posted in Uncategorized

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.